Ranking TOP 5 plecaków na laptopa z USB

Jeżeli niedawno dokonałeś zakupu albo dostałeś w prezencie laptopa, na pewno zastanawiasz się, jaki wybrać na niego plecak. Najlepiej kup model posiadający port USB, pozwalający naładować sprzęt elektroniczny. Jest to wygodne, zwłaszcza wtedy, gdy przez dłuższy czas nie posiadasz dostępu do prądu, na przykład w trakcie górskich wycieczek. Jak jednak wybrać najlepszy model? Poniższy ranking plecaków na laptopa z USB z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości.

5. Plecak miejski na laptopa 15,6 - z portem USB - czarny

Model ten posiada komorę, mającą wewnątrz kieszonki. Na obu jego panelach znajdziesz sporo kieszeni i pętlę na rzep, która służy do mocowania kluczy. Zapobiega to ich zgubieniu. Z jego boku zamontowano gniazdo USB i wyjście audio, przydające się w momencie gdy chciałoby się podłączyć do niego słuchawki. Przedni panel jest usztywniony, tak samo jak plecy, by zabezpieczyć zawartość. Szelki posiadają regulację długości, umożliwiającą dopasowanie plecaka na laptopa z USB do swojej sylwetki. Produkt posiada uchwyt, dzięki czemu możesz go wygodnie powiesić. Prezentuje się niezwykle elegancko.

4. Plecak miejski na laptopa 15,6 - z portem USB - czarny

Plecak ten jest dosyć płaski, więc nie zajmie Ci wiele miejsca. Posiada komorę główną, wyposażoną w wewnętrzne kieszenie na tablet, laptop i akcesoria. Jedna z kieszonek ma funkcję RFID, zabezpieczającą przed skanowaniem kart kredytowych. Od górnego grzbietu plecaka zaczyna się duża kieszeń przednia. W dolnej części przedniego panelu umieszczono kieszonkę zamykaną na suwak. Na prawym boku znajduje się gniazdo USB. Plecy usztywniono, a szelki mają funkcję regulowania długości. U góry umieszczono wzmocnioną rączkę, służącą do powieszenia plecaka.

3. Plecak miejski na laptopa 15,6 - z portem USB - czarny

Jest to duży i pojemny model. Posiada dwie duże komory z wewnętrznymi kieszeniami i sporą przednią kieszeń. Na bokach znajdują się kieszenie z siatki, gdzie można umieścić na przykład butelki z wodą. Przedni panel głównej komory wzmocniono. W dolnej części pleców ukryto kieszeń na suwak, a w prawym boku znajduje się gniazdo USB. Szelki mają regulację długości, plecy są usztywniane, a u góry znajduje się rączka do powieszenia plecaka. Plecak świetnie się sprawdzi na dłuższe wycieczki.

Plecak miejski na laptopa 15,6 - z portem USB - czarny

Ten plecak na laptopa z USB posiada pojemną komorę z wewnętrznymi kieszeniami. Ma kieszonkę z funkcją RFID, zabezpieczającą przed skanowaniem kart kredytowych. Przedni panel wzmocniono, a jego otwieranie jest dodatkowo regulowane. Wyposażony jest w sporo kieszeni, co sprawia, że można w nim nosić rozmaite przedmioty. Gniazdo USB umieszczono na prawym boku. Plecy są usztywnione, a szelki można regulować. Posiada uchwyt, umożliwiający jego powieszenie. Mimo dużej pojemności nie wydaje się duży i świetnie się prezentuje.

Plecak miejski na laptopa 15,6 - z portem USB - czarny

Jest to zdecydowanie najatrakcyjniejszy i najbardziej elegancki model. Wyposażono go w komorę z licznymi kieszeniami wewnętrznymi, zaś na prawym boku ma gniazdo USB. Przedni panel specjalnie wyprofilowano i usztywniono, by świetnie się prezentował. Plecy są usztywnione, a szelki można regulować. Co ciekawe, mają one elementy odblaskowe, co zapewnia bezpieczeństwo podczas nocnych spacerów. Są też na nich dwie małe kieszonki. Rączka górna jest metalowa i bardzo wytrzymała.